1. Strona główna
  2. Małopolskie
  3. Rabka Zdrój. Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy San Vita – pobyty lecznicze.

Rabka Zdrój. Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy San Vita – pobyty lecznicze.

Atut ośrodka: szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych.

Film telewizji TVS o ośrodku:

Meteopodróże – TVS.pl

W Rabce-Zdroju każdy znajdzie coś dla siebie. My proponujemy naszym gościom Turnusy rehabilitacyjne i wczasy zdrowotne w świetnie zagospodarowanym ośrodku SanVita gwarantując najwyższy poziom opieki i najnowocześniejsze zaplecze rehabilitacyjne podczas zabiegów. Organizujemy także turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON.

W Rabce Zdroju i okolicy jest mnóstwo miejsc atrakcyjnych zarówno dla zainteresowanych dziedzictwem kulturowym jak i przyrodniczym. Znaleźć tutaj można nie tylko atrakcje dla dzieci, ale również miejsca, które zaciekawią i zachwycą dorosłych.

Uzdrowisko Rabka leży w Małopolsce zachodniej w Karpatach, w odległości 50 km na południe od Krakowa i 35 km na północ od Zakopanego. Rabka jest najbliższym od Krakowa zdrojowiskiem górskim. Duże stężenie w rabczańskich solankach minerałów jodu i bromu oraz doskonały mikroklimat wspomagają leczenie schorzeń układu oddechowego i krążenia, zarówno u osób dorosłych jak u dzieci.

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „SanVita” w Rabce Zdroju położony jest na skrzyżowaniu tras wiodących do Krakowa, Zakopanego, Nowego Sącza i przejścia granicznego ze Słowacją. Komfortowe i przytulne pokoje z TV, radiem, telefonem i bezpłatnym dostępem do internetu, dobrze przygotowane zaplecze służące do rekreacji, rehabilitacji i odnowy biologicznej sprawiają, że jest to idealne miejsce do wypoczynku i poprawy zdrowia o każdej porze roku. W pobliżu znajdują się największe atrakcje Rabki – Pijalnia Wód Mineralnych, Tężnia Solankowa, Park Zdrojowy i czynne zimą trasy narciarskie.

Formularz rezerwacyjny

Wypełnij formularz rezerwacyjny online.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
22 - 4 = ?
Wpisz wynik równania aby kontynuować
You need to agree with the terms to proceed
Menu
Skip to content