Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami przed wyjazdem:

Brak podstawowej wiedzy o naszych ośrodkach w ofercie, ma niebagatelny wpływ na pobyt i dobre samopoczucie w czasie urlopu. Poniżej zabraliśmy podstawowe informacje, które pomogą zarówno wybrać najlepszy  ośrodek jeśli chodzi o nasze upodobania, jak i  termin pobytu tak aby zaplanowany pobyt należał do udanych, długo i miło wspominanych.

Najważniejsze informacje związane z wyjazdami do naszych ośrodków:

Wybór właściwego obiektu:

Podjęcie decyzji

 1. Dokładnie zapoznaj się z ofertą danego obiektu na stronie https://www.a1polska.pl

Przykładowe najważniejsze informacje:  odległość do plaży, jakie jest zejście na plażę, co jest na wyposażeniu pokoi, czy miejsce postojowe jest płatne, jaka jest wysokość opłaty klimatycznej, atrakcje turystyczne w pobliżu.

 1. Zajrzyj do galerii zdjęć, cennika, sprawdź położenia ośrodka na mapie.
 2. W przypadku dofinansowania PFRON, sprawdź czy obiekt ma we wpisie odpowiednią dysfunkcję, która jest wymieniona w Twoim orzeczeniu (musi się zgadzać).
 3. Pamiętaj, zawsze możesz do nas zadzwonić albo wysłać maila.

Zabiegi rehabilitacyjne na turnusie rehabilitacyjnym:

 1. W dobie trwającej pandemii i tuż po jej zakończeniu, mogą wystąpić zmiany w dostępie do zabiegów rehabilitacyjnych w naszych ośrodkach. Zależy to od indywidulnych zaleceń Służb Sanitarnych w danej miejscowości lub Ministra Zdrowia. bliższe informacje

Ewentualne ograniczenia, wprowadzamy z myślą o komforcie ale przede wszystkim bezpieczeństwie naszych Gości.  Bardzo prosimy o zrozumienie.

W celu uzyskania aktualnych informacji w tym zakresie, prosimy o kontakt.

 1. W żadnym z naszych ośrodków nie oferujemy rehabilitacji specjalistycznej dla dorosłych i dla dzieci.
 2. Na turnusie rehabilitacyjnym zabiegi stanowią wyłącznie dodatek do pobytu. Turnus rehabilitacyjny bez zabiegów rehabilitacyjnych również może być dofinansowany ze środków PFRON. Na turnusach rehabilitacyjnych, przede wszystkim i zgodnie z zasadami realizujemy programy rehabilitacji społecznej.
 3. Turnusy rehabilitacyjny, oficjalna definicja:

Turnus rehabilitacyjny jest zorganizowaną formą aktywnej rehabilitacji połączonej z elementami wypoczynku, której celem jest ogólna poprawa psychofizycznej sprawności oraz rozwijanie umiejętności społecznych uczestników, między innymi przez nawiązywanie i rozwijanie kontaktów społecznych, realizację i rozwijanie zainteresowań, a także przez udział w innych zajęciach przewidzianych programem turnusu.

Po wyborze obiektu:

Rezerwacja miejsc:

 1. Poprzez wypełnienie formularza rezerwacji, dostępnego na każdej stronie z opisem ośrodka.
 2. Poprzez wysłanie maila pod adres: biuro@a1polska.pl
 3. Poprzez kontakt telefoniczny pod numerem: +48 696 949 999

Potwierdzenie rezerwacji:

Po przyjęciu rezerwacji zawsze w odpowiedzi wysyłamy:

 1. Potwierdzenie rezerwacji, wraz z potwierdzeniem terminu, nazwy ośrodka, danymi organizatora, potwierdzeniem ceny, podajemy podstawowe informacje o obiekcie, jak również numer konta bankowego oraz termin zapłaty zadatku.
 2. Oczekujemy odesłania podpisanej umowy zgłoszenia i kopii orzeczenia w przypadku dofinansowania PFRON

Uwaga: Podanie adresu e-mail, znacznie ułatwi i przyśpieszy wymianę korespondencji !

Menu
Skip to content